Що я отримаю після проходження курсу?


Зрозумієте, як:

● аналізувати обличчя з точки зору естетики;● змінюються різні анатомічні ділянки обличчя у процесі старіння;● як і що треба робити, щоб самостійно надати невідкладну допомогу в разі отримання ускладнення;● як робити небезпечні ін'єкції та контролювати ситуацію під час процедури;● діагностувати, які ділянки пошкоджені, якщо пацієнт звернувся зі скаргами.

Отримаєте навички :

● проводити безпечні ін'єкції, починаючи від вилиць, підборіддя, закінчуючи лобом та скронями;● необхідні теоретичні знання для роботи з канюлею;● діагностувати пошкоджені ділянки, якщо є ускладнення;● самостійно впевнено надавати безпечну допомогу у разі виникнення ускладнень;● естетичної діагностики обличчя та підбору ефективних ін'єкцій для вашого клієнта.

Програма курсу

Модуль 1

Підготовча інформація. Занурення в анатомію.

1. Основна анатомічна термінологія. Знайомство з визначенням «над SMAS, під SMAS».2. Естетична розмітка обличчя.3. Основні ділянки обличчя.

Модуль 2

Базові анатомічні знання.

1. Будова черепа. 2. Зв'язки обличчя. 3. Жирові пакети обличчя. 4. Мімічні м'язи обличчя. 5. Кровопостачання та іннервація голови.

Модуль 3

Анатомія третин обличчя.

1. Анатомія судин, нервів, жирових пакетів та м'язів нижньої третини. 2. Анатомія судин, нервів, жирових пакетів та м‘язів середньої третини. 3. Анатомія судин, нервів, жирових пакетів та м‘язів верхньої третини.

Модуль 4

Поглиблений курс анатомії окремих ділянок.

1. Особливості анатомічної будови ділянки рота. 2. Особливості анатомічної будови ділянки носа. 3. Особливості анатомічної будови скроневої ділянки. 4. Особливості анатомічної будови підочної частини.

Що ми будемо робити?

Learn more about our school.

Our oratory courses will allow all students to speak in public without fear, defend their point of view skillfully. But most importantly, you will become leaders in your companies and organizations. The course of oratory in the LoudSpeech school will teach you to convince the interlocutor, to debate with flair, and, of course, to win in disputes. 
During the course, our coach will help find your personal, individual style of communication. And you will hardly notice how your speech and even behavior will change, not only in public but also at home. Our oratory courses are educational products brought to perfection over many years of teaching, based on the achievements of the modern science of rhetoric.
The main activity of our LoudSpeech school is a wide range of theoretical lessons and practical exercises, covering the various components of oratory in a logical order. 

Як і де проходить курс?

Курс проходить на закритій платформі.Курс вміщує в себе 15 лекцій.Лекції тривають 30-40 хвилин.Тести. Домашнє завдання та загальний чат с колегами в телеграмі.


Варіанти навчання

Програма існує у 3 пакетах:

BASE

Основна програма курса - 15 лекцій, робочій зошит з основною інформацією та картинками, тестові завдання до кожної лекції, спільний чат з лектором та колегами.
Стандартна ціна курсу 4100 грн.

Ціна під час вебінару 3700 грн.

PRO

Програма PRO - 15 лекцій, робочій зошит з основною інформацією та картинками, тестові завдання до кожної лекції, череп з матеріалами для work-shop, відео work-shop, спільний чат з лектором та колегами, доступ до онлайн сесії питання-відповідь у зум.

Стандартна ціна курсу 7200 грн.

Ціна під час вебінару 3650 грн.

MAXIMUM

Програма Maximum - 15 лекцій, робочій зошит з основною інформацією та картинками, тестові завдання до кожної лекції, череп з матеріалами для work-shop, відео work-shop, чат з лектором та колегами, доступ до онлайн сесії питання-відповідь у зум, один день практики з Оленою Жидких.

Стандартна ціна курсу 12600 грн.

Ціна під час вебінару 12000 грн.

Відгуки учнів

Олена,доброго дня !Хочу вам виразити вдячність за цінні знання,за вашу щирість та підтримку!Я досі ще на емоціях після навчання,дуже рада шо познайомилася з вами ,в мене навіть немає страху приступати до роботи,ви вмієте надихати.Дуже Вам дякую, сподіваюся ще буде змога прийти до Вас на підвищення.


Gallery image

Катерина Семенець

Лікар-хірург

Gallery image

Катерина Паламарчук

Косметолог інєкціаніст

Gallery image

Ільченко Аліса

Лікар-косметолог

Illustration

Хто веде навчання?

Лікар естетичної медицини, дерматолог, фундатор косметологічної клініки-бутика «МЮ:μ» Жидких Олена Юріївна
Досвід роботи понад 16 років. Досвід викладання понад 10 років. Сертифікований тренер компанії Sesderma. Спікер компанії “Miratox” за ін'єкційними методами. Викладач у навчальному центрі косметології та ін'єкційних методів “Cutis”. Закінчила Харківський медичний національний університет, медичний факультет. Інтернатура «внутрішні хвороби».

У своїй скринці знань має:

Курс «Дерматоскопія у практиці дерматовенеролога».Курс «Застосування лазерних технологій у практиці дерматовенеролога». Індивідуальне навчання «Застосування ін'єкційних методів у косметології» у клініці Фунікової О.Г.Work-shop із застосування хімічних пілінгів на базі Клініки доктора Серрано. Валенсія, Іспанія.Удосконалення застосування ін'єкційних методів Франція, Париж.Вдосконалення застосування ін'єкційних методів у клініці Яні Ван Логхема, Амстердам. Підвищення кваліфікації з ін'єкційних методів Греція, Крит.Доповідач конференції “Doc.Tok.” Academy of Advanced Aesthetics.

Анатомічний кадавр курс Італія, Верона.Учасник міжнародних конгресів та симпозіумів Aesthetic education, IMCAS, CosMedEx, IECTC.За весь час допомогла більш ніж 1000 пацієнтам розв'язати їхні проблеми зі шкірою.За весь час навчила більш ніж 700 спеціалістів ін’єкційним методам та анатомії обличчя!

Что вы получаете после изучения курса

Ви зрозумієте, як підбирати для клієнта саме ті процедури, які вирішать його проблему. Будете розуміти, на яких рівнях у шарах шкіри беспечно, де ні. Станете впевненими у кожній ін'єкції. Будете краще діагностувати ускладнення та розуміти, наскільни вони кретичні для пацієнта. У вас з'являться нові друзі-колеги, з якими можна буде комунікувати по питаннях контурної пластики та ускладненням.

Гарантії курса

Повернемо 100% вашої оплати, якщо після проходження першого уроку вам не сподобається програма. *але протягом 30 днів після оплати.

FAQ

Найпоширеніші питання:

 • Як оплатити курс?

  Відповідь:Курс можна придбати таким чином. Ви вибираєте пакет, який вам підходить. Натискаєте на кнопку «хочу курс», переходите за посиланням на платіжну систему wayforpay, вносите свої дані та оплачуєте курс. Після цього на почтову вашу скриньку приходить квитанція, що ви сплатили за курс Анатомія обличчя – для безпечного проведення ін’єкцій у косметології.

 • Як вибрати той пакет, який мені потрібен?

  Відповідь:Якщо вам потрібна тільки інформація, і ви впевнені, що перевірка домашнього завдання і практика вам не потрібна. Можете сміливо вибирати пакет BASE.Якщо розумієте, що ви дійсно хочете знати анатомію на відмінно. Ви можете для себе вибрати пакет PRO. В цьому пакеті не тільки домашні завдання і тести, які особисто перевіряє Олена, але й ви матимете змогу бути в телеграм групі по курсу. В телеграм групі – Олена відповідає на різні питання про анатомію, про пацієнтів і не тільки!
  І пакет maximum- це самий найпрактичніший пакет! Він в себе вміщує все те, що ми маємо в двох попередніх пакетах. Але, саме основне – це практика! Практика з Оленою – цілий день. Ви зможете відпрацювати на моделях всі знання, які здобули на курсі під керівництвом Олени Жидких.

 • Якщо я не зможу бути присутнім на онлайн зустрічі «запитання - відповідь», як бути ?

  Відповідь:Всі зустрічі будуть в запису. Ви зможете їх переглянути в своєму особистому кабінеті по навчанню.

 • Скільки буде доступний курс на платформі?

  Відповідь:

 • Чи зможу я ставити питання в групі навчання і хто на них відповідає?

  Відповідь:Звичайно всі питання, які вас інтересують по анатомії ставите в групі. Обмеження по запитанням немає, лише по часу. З 10:00 до 20:00 кожного дня крім неділі.

 • Якщо я в іншій країні, як я можу сплатити за навчання?

  Відповідь:Платіжна система wayforpay – це міжнародна система. В якій би ви країні не були, ви можете сплатити за курс ! 

Illustration